10 шляхів як економити на проживанні у мандрівках!

Image result for cat inside the box

Оплата проживання – практично завжди є постійною статтею витрат під час подорожей! Звичайно є варіанти як проживати взагалі безкоштовно під час мандрівок – це й усім відомий ресурс Couchsurfing, це друзі і знайомі, які готові тебе прийняти під своїм дахом, це, навіть, власний намет, який завжди з тобою. Але такі варіанти не завжди доступні, не завжди зручні та і деколи банально хочеться комфорту, за невелику ціну. Бронюючи проживання, ти й не уявляєш наскільки можна зекономити, пам’ятаючи про декілька простих лайфхаків, як знайти не дороге проживання у місті.

  1. Локація

Image result for cat with a map

Подумай, яке розташування буде зручним для Тебе! Наприклад хостели і готелі розташовані подалі від центру є, часто, чи не вдвічі дешевшими від центральних аналогів. І якщо ти на авто, або громадський транспорт у місті є зручним і не дорогим, або й в центр міста тобі не потрібно, рекомендуємо обирати варіант подалі від центру.

З іншого боку – обравши варіант у центральний частині міста – ти економиш час, кошти і сили на транспорт. Тому, все залежить від твоє мети поїдки!

  1. Залишайся більш ніж на 1 ніч.

Переважна більшість готелів та хостелів пропонують знижки для гостей які проживають більше ніж 2-3 ночі. Часто можна зустріти акція, такі як “Зупинись на 4 ночі, заплати за 3”. Особливо в не сезон. Навіть якщо ти бронюєш проживання напряму, на рецепції, обов’язково запитай про знижку!

  1. З неділі по четвер – дешевше!

Багато хостелів та готелів пропонують дешевші ціни на проживання з неділю по четвер включно, а на п’ятницю суботу вартість проживання зростає! Тому врахуй це, обираючи дати подорожі!

  1. Враховуй високий сезон і святкові дні!

Перед тим як відправлятися в подорож, особливо в іншу країну, врахуй що мандрівка може припасти на святкові дні, фестивалі чи інші локальні події, про які ти навіть не здогадуєшся. А здебільшого ціни у такі дні зростають навіть втричі! Тому знайди інформацію про свята та події міста чи навіть країни, куди ти відправляєшся.

  1. Реєстрація на порталах для бронювання

Related image

Якщо ти бронюєш через портали для бронювання, обов’язково зареєструйся! Таким чином ти зможе отримувати інформацію про знижки та акційні пропозиції оп напрямках які тебе цікавлять.

  1. Обирай режим бронювання

Портали здебільшого пропонуються два варіанти резервації – дорожчий, але ти можеш безкоштовно відмінити своє бронювання та дешевший, коли кошти знімаються з твоєї картки відразу після бронювання. Тому, якщо ти впевнений, що в твоїх планах нічого не зміниться, дешевше буде оплатити відразу.

  1. Бронюй напряму

І все ж… Навіть якщо ти знайшов готель, хостел чи апартаменти на порталі для бронювання, спробуй знайти прямі контакти даного об’єкту розміщення! Часто власники готові надати тобі дешевшу ціну, ніж зазначені на порталі.

Image result for cat with a phone

  1. Раннє бронювання або Last minute deal

Багато об’єктів розміщення пропонують значно дешевшу вартість, при бронюванні завчасно (від 2-3 тижнів до кількох місяців) чи навпаки – за декілька годин до заїзду! Тому це вигідно, і для виважених та завбачливих мандрівників так і спонтанних людей!

  1. Зручності проживання

Image result for cat in the hotel

Часто, обравши дорожчий варіанта проживання з певними зручностями, ти зможеш зекономити в подальшому! Для прикладу – сніданок який входить у вартість, часто вийде значно дешевшим ніж його замовляти окремо! Наявність кухні в хостелі чи апартаментах, допоможе зекономити на харчуванні надалі! Багато хостелів пропонують безкоштовні чи недорогі екскурсі по місту чи інші варіанти проведення дозвілля, які коштують значно дорожче, замовляючи їх окремо.

  1. Лояльність

Хостел та готелі люблять лояльних гостей! Якщо ти вертаєшся до них вже не вперше, слідкуєш за їхніми новинами в соц. мережах та поштових розсилках, скоріш за все вони будуть готові тобі надати хорошу унікальну ціну!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *