Львів – фестивалі літа!

Червень

Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю»

Львів театральний фестиваль Казка у гаю

Дата проведення: травень – червень 2015

Місце проведення: Музей народної архітектури та побуту (вул. Чернеча Гора, 1)

Сайт: www.skansen.lviv.ua

Тел.: (032) 243 78 23, 247 03 81

На зелених галявинах, у подвір’ях старовинних хат у виконанні юних акторів оживуть легенди і казки нашого краю –  джерела мудрості та добра. На вас чекають зустрічі із казкарями, розваги із Квітковою панною, казкові пригоди із веселим Гайовичком, забави на «Галявині розваг», майстер-класи на «Галявині маленьких майстрів» і ще багато несподіванок.

Alfa Jazz Fest

Alfa Jazz Fest Львів

Дата проведення: 25-29 червня 2015 року

Місце проведення: пл. Ринок, вул. Валова / Парк Культури

Сайт: http://alfajazzfest.com

Тел.: (032) 235 77 88; (099) 499 89 39

Міжнародний open-air джазовий фестиваль, що щорічно проходить у Львові на початку червня. Очікується виступ більше 15 колективів з усього світу.
Alfa Jazz Fest у Львові яскраво заявив про себе на європейській фестивальній мапі та став знаковою культурною подією в житті України, його відвідало близько 40 000 гостей. Alfa Jazz Fest отримав високі оцінки серед музикантів, журналістів, критиків та любителів джазу. На початку червня Львів вкотре збере джазових зірок та, сподіваємось, ще більшу кількість гостей. Цього року фестиваль стане ще масштабнішим,яскравішим та подарує ще більше музики та виступів.
Відтепер Європа починатиме своє фестивальне літо під гостинним львівським небом на Alfa Jazz Fest щорічно!

«Леополіс Гран Прі»

Леополіс Гран Прі Львів

Дата проведення: 12-14 червня 2015

Сайт: www.leopolis-grand-prix.com

«Леополіс Гран Прі» – це міжнародний фестиваль ретро–автомобілів, у межах якого пройдуть міжнародний автопробіг історичних автомобілів, автомобільний парад–карнавал  та театрально–костюмований конкурс Елеганції. Головною подією є автомобільні шоу–перегони історичною трасою «Львівський трикутник». До Львова з’їдуться автовиробники, щоб показати історію своїх автомобілів. У програмі фестивалю, окрім автоперегонів  – дитяче автомобільне свято, екскурсійно–навігаційний квест, семінари для журналістів спеціалізованих автомобільних видань. Змагання проходять за правилами Міжнародної федерації старожитніх автомобілів (FIVA) та входять до офіційного календаря Автомобільної федерації України (ФАУ). У 2011 році в фестивалі взяло участь 74 екіпажі, з них 34 з–за кордону.

Фестиваль органної музики «Діапазон»

Дата проведення: червень – липень 2015 року

Місце проведення: Львівський будинок органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 8)Фестиваль органної музики «Діапазон» Львів

Сайт: www.organy.lviv.ua

Тел.: (032) 272 39 53

Фестиваль «Діапазон» спрямований на повернення Львову гідного звання центру органної музики. З усіх міст України наше має найбагатші органні традиції – давній Львів конкурував з Краковом, Варшавою, Прагою, Віднем, Вільно.

Фестиваль “Діапазон” надав нового стимулу для розвитку 600-літньої історії органної музики у Львові. У фестивалі візьмуть участь видатні органісти-корифеї та молоді виконавці з різних країн світу, які філігранною технікою та палкими емоціями щороку викликають захоплення слухачів.

Цьогоріч фестиваль запросив до Львова музикантів з Японії, Франції, Німеччини, Швейцарії та інших країн світу

 

Липень

“Ніч у Львові”

Ніч у Львові

Дата проведення: 10-12 липня 2015 року

Місце проведення: музеї та галереї Львова

Сайт: www.lviv.travel

Тел.: (032) 297 57 80

Нічні екскурсії стають ще однією туристичною цікавинкою Львова. Так культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. Традиційно у місті двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Ніч у Львові». Близько 100 нічних екскурсій, театралізованих дійств, мистецьких перформансів,  в музеях, театрах, галереях відбуваються для гостей та мешканців міста.

 

«LvivKlezFest»

Дата проведення: липень – серпень 2015 року

LvivKlezFest Львів

Місце проведення: площа Ринок, вул. Староєврейська, площа Арсенальна

Сайт: www. hesed.lviv.ua

Тел.: (032) 238 98 61

«LvivKlezFest» – це міжнародний фестиваль єврейської музики, пісні і танцю, який відроджує музичну культуру євреїв, зокрема тих, які мешкали в Галичині. Фестиваль триває кілька днів на вулицях міста, пов’язаних з єврейською історією, впродовж яких львів’яни та гості міста мають змогу ознайомитися з клезмерською музикою, танцями, співом та спілкуватися з учасниками фестивалю, серед яких – відомі ансамблі, сімейні капели та окремі виконавці. На гала-концерті пісні виконуватимуться не лише ідиш, а й мовами тих країн, які представляють учасники фестивалю – українською, угорською, молдавською, російською, польською, німецькою.

Всі охочі зможуть відвідати стилізований «єврейський квартал», потанцювати під запальну єврейську скрипку, скуштувати традиційних страв, а також власноруч виготовити сувенір у спеціальних ремісничих майстернях.

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «WIZ-ART»

Дата проведення: липень 2015 року

Місце проведення: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Львів фестиваль короткометражних фільмів «WIZ-ART»

Сайт: www.wiz-art.com.ua
Тел.: (063) 561 57 22

У програмі фестивалю – покази короткометражних фільмів, створених упродовж останнього року: ігрових та анімаційних робіт, відеоарту, експериментального кіно. На вас чекають також живі виступи музичних колективів, майстер-класи і незабутні презентації.

Програма фестивалю, за традицією, складатиметься з конкурсного та позаконкурсного блоків. Переможців за номінаціями «Ігрове кіно», «Анімаційне кіно» та «Експериментальне кіно» визначатиме журі. Передбачається також відзнака глядацьких симпатій – після кожного сеансу глядачі голосуватимуть за вподобаний фільм.

 

Серпень

День Незалежності України

Дата проведення: 21-24 серпня 2015 року

Місце проведення: центр міста, райони Львова

Львів День Незалежності України

Сайт: www.cultureandtourism.lviv.ua

Тел.: (032) 235 48 82

Святкування Дня Незалежності у Львові – особлива подія. Неймовірна пульсація свята відчувається у всьому – змінюється ритм міста, всі традиційно очікують вуличних постановок, мистецьких візій і, без сумніву, святкового концерту.     Вже стало традицією, що у День Незалежності більшість городян  вдягають вишиванки, тому вже зранку місто, як і завжди цього дня, розквітне вишуканими барвами, в яких закодовані прадавні знаки-символи на здоров’я та добробут.

«Тиждень актуального мистецтва»

Львів Тиждень актуального мистецтва

Дата проведення: серпень – вересень 2015

Місце проведення: галерея «Дзиґа», «Фабрика Повидла» (вул. Б. Хмельницького, 124),центральна частина міста

Сайт: www.dzyga.com.ua

Тел.: (032) 244 47 78

«Тиждень актуального мистецтва» є культурною акцією року, яка щораз привертає велику увагу до проблем сучасного мистецтва, демонструє,  якими  шляхами розвивається і якою мовою нині спілкується мистецтво з суспільством. Проект, як і завжди, передбачає цікаві перформанси,  інсталяції, нове  медійне мистецтво, eкспериментальну електронну музику,  кінопокази, лекції, диcкусії тa майстер-класи.

 

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *