5 причин чому замість готелю краще вибрати хостел

5 причин чому замість готелю краще вибрати хостел

1. Хостели зручні та доступні
Замість однієї ночі в готелі можна зупинитися на кілька днів у хостелі з тим же комфортом, бюджетне проживання зовсім не означає відсутність комфорту: більшість хостелів чисті, затишні, надають багато додаткових послуг і найголовніше – там зовсім не нудно! До того ж якщо ви хочете усамітнення, то можна зупинитися в двомісній або одномісній кімнаті, яка все одно буде набагато дешевше готелю. Так навіщо платити більше?

2. У хостелах ви можете спілкуватися з іншими мандрівниками
У готелі буде дуже складно зустріти інших гостей і ваша величезна кімната може здатися такою самотньою, особливо якщо ви подорожуєте одні. А в хостелі все по-іншому, ви поділяєте кімнату з іншими гостями де всі з радістю спілкуються між собою. Щоб спілкуватися було ще простіше в хостелах буває багато спільних зон, наприклад власний бар, ігрова кімната, вітальня, спеціальна кімната для перегляду кіно і звичайно кухня.

3. Хостел допомагає краще вивчити культуру
У готелі, буває, важко встати і відірватися від телевізора або інших послуг які він надає і вийти нарешті гуляти. А якщо ви одні, то часом навіть важко розібратися з чого почати огляд міста. У хостелі завжди повно інформації про визначні пам’ятки, на рецепції вам запропонують безліч цікавих і недорогих турів, розкажуть про найбільш незвичайні місця і цікаві події, а не просто “базову туристичну інформацію”. До того ж, на сніданку в хостелі можна знайти нових друзів і піти вивчати місто разом.

4. У хостелі часто відбувається щось цікаве
Тури по місцевих барах, нічні екскурсії, уроки танців або кулінарії – все це може бути безкоштовним або дуже дешевим доповненням до вашого відпочинку. Більш того, можна організувати щось своє і, наприклад, разом приготувати вечерю.

5. В хостелі більш невимушена і дружня обстановка
“Будьте як вдома” – це девіз кожного хостелу. Вітальня зі зручними диванами розташовує до розслабленого відпочинку, можна почитати журнал, подивитися кіно і принести туди свою каву при цьому можна ходити в піжамі: все як у вас дома! Іноді в хостелах є більярд, настільний футбол, часто грає музика. Хостел допомагає розслабитися і відпочити після довгих прогулянок по місту і з легкістю пережити розлуку з домом.

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *