Гарантія кращої ціни

Офіційний сайт Hollywood Home hostel пропонує гарантію найнижчого тарифу, який може бути знайдений у відкритих джерелах. Якщо ви протягом 24 годин після бронювання знайдете більш низький опублікований тариф на ту ж категорію кімнати й на ті ж дати та терміни проживання в нашому хостелі, в іншому місці, ми надамо вам додаткову знижку в розмірі 10% від цієї ціни.

Дана гарантія не поширюється на наступні ціни:

  • ціни, неопубліковані у відкритих джерелах, наприклад, спеціальні ціни для корпоративних клієнтів або групові ціни, тарифи для туристичних агентств, тарифи на довгострокове проживання;
  • ціни, вказані в джерелах мережі Інтернет, які не надають можливості бронювання online, наприклад, інформаційні сайти або сайти, які підтверджують резервацію тільки після узгодження із засобом розміщення;
  • пакетні ціни з залученням інших складових послуг, таких як трансфер, харчування (крім сніданку), розважальні програми і т.д.
  • тарифи, різниця в значеннях яких виникла через розбіжності в курсах валют, які використовувалися при формуванні цін у різних джерелах.
  • тарифи вказані для умов бронювання з повною попередньою оплатою (вартість не повертається/Non refundable rate).

Якщо Ви знайшли більш вигідну пропозицію при дотриманні всіх необхідних умов, будь ласка, напишіть нам про це на електронну пошту – hollywood@homehostels.com.ua з посиланням на джерело.